Kolce na gołębie

Prostota i skuteczność

Najpopularniejszy i zarazem jeden z najtańszych sposobów odstraszania ptaków. Po zamontowaniu, kolce tworzą barierę, która skutecznie zniechęca ptaki do lądowania, jednocześnie nie powodując im żadnej krzywdy.

Używane przez nas kolce posiadają atest Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody oraz Państwowej Rady Ochrony Przyrody. 

Kolce zabezpieczające przed ptakami

Najlepsze materiały

W naszej ofercie znajdują się jedynie kolce wykonane z kwasoodpornej stali nierdzewnej, dzięki czemu nie rdzewieją, nie łamią się i nie odpadają. Wysokiej jakości poliwęglanowa podstawa umożliwia trwałe przymocowanie drutów przy dość dużej elastyczności, tym samym kolce można montować na łukach i wypukłościach powierzchni. W naszej ofercie znajdują się także modele z podstawą wykonaną ze stali nierdzewnej. 

Kolce są odporne na warunki atmosferyczne, gwarancja producenta wynosi 10 - 15 lat (w zależności od modelu). 

Satysfakcja gwarantowana

Od wielu zajmujemy się montażem oraz dostawą zabezpieczeń przeciw ptakom różnych typów. Dziesiątki stałych klientów, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, administracje budynków, wspólnoty mieszkaniowe, instytucje publiczne, firmy budowlane, deweloperzy i prywatni inwestorzy są naszą najlepszą reklamą. Zamów profesjonalną usługę w profesjonalnym wydaniu.